Primavera ExpressPrimavera ExpressPrimavera ExpressPrimavera Express

Навігація

Новини партнерів

Будь ласка рекомендуйте

Інформація

Центральний офіс:

вулиця Червонозаводська, 7,
місто Київ, 03062

Телефони для зв'язку:

+380 44 222-80-24

+380 94 710-13-23

Графік роботи:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний

Головна Про компанію Новини Правила Тарифи Калькулятор Офіси Документи Трекінг Викликати кур'єра Контакти

Кур'єрська доставка документів і малогабаритних вантажів
по Києву та Україні


Експрес доставка пошти по Україні від Компанії Primavera Express

Кур'єрська служба доставки Primavera Express заснована в 2008 році. На початковому етапі роботи діяльність компанії полягала в доставці документів, кореспонденції і малогабаритних вантажів по території України.

З 2010 року Primavera Express розширивши коло клієнтів і партнерів, встановивши партнерські взаємини з провідними міжнародними операторами, почала надавати послуги з термінової експрес -доставки відправлень в різні країни світу.

На сьогоднішній день Primavera Express - це тисячі замовників, сотні партнерів і десятки філій по всій Україні. Ми пропонуємо оптимальні рішення, орієнтовані на потреби клієнтів з різними вимогами.

Ми забезпечуємо якісний і швидкісний обмін кореспонденцією, документами, посилками і малогабаритними вантажами між організаціями, промисловими і торговими підприємствами « від дверей до дверей» по території України і всьому світу.

Компанія надає послуги інтернет-магазинах з доставки замовлень покупцям. Наші кур'єри швидко і відповідально доставлять товар замовнику, вироблять грошові розрахунки. Компанія працює і з приватними особами: до певної дати ви можете замовити у нас адресну доставку подарунків, квітів.

Наша компанія успішно займається вантажними автоперевезеннями.

Автомобільні вантажні перевезення в наш час є одними з найбільш затребуваних послуг на ринку перевезень вантажів. Цьому сприяють ряд достоїнств притаманних їм, а саме: маневреність, можливість використання різних маршрутів, а також використання індивідуальних схем доставки.

Компанія Primavera Express надасть Вам висококваліфіковане якісне обслуговування, професійний супровід, гарантії збереження вантажу та його вчасної доставки.Послуги з термінової експрес доставці документів, пошти, листів по Києву, Україні та за її межі, кур'єри у Києві і в Україні, особливості доставки документів по Києву та Україні

Послуги кур'єрської служби доставки по Києву та Україні

Наша компанія забезпечить на високому рівні послуги з кур'єрської доставкивашої особистої кореспонденції або документів Вашої фірми по Києву та Україні.

Особливості строкової кур'єрської експрес-доставки листів по Києву, Україні та за кордон

Доставка листів і посилок по Києву, Україні та зарубіжним країнам є одним з пріоритетних напрямків роботи Кур'єрської служби доставки Primavera Express.

Ви шукаєте кур'єра, кур'єрську службу для доставки своїх документів по Києву, Україні або за кордон?

Якщо вам необхідний кур'єр, кур'єрська служба для доставки вантажів, посилок, документів по Києву, Україні або за кордон, Ви можете звернутися за телефонами або електронною поштою office@primavera-express.net Менеджери Кур'єрської служби доставки Прімавера Експрес дадуть відповідь на Ваші запитання.

Замовити у нас доставку документів по Києву, Україні або за кордондуже просто, можете зробити це прямо зараз!

Приходьте, телефонуйте, замовляйте.

Ми раді Вам завжди!


Кур'єрська служба доставки Primavera Express

адреса: вулиця Червонозаводська, будинок 7, офіс 35, місто Киев, 03062, Україна

телефони: +380 44 222-80-24, +380 94 710-13-23; e-mail: office@primavera-express.net, web-site: www.primavera-express.net