Primavera ExpressPrimavera ExpressPrimavera ExpressPrimavera Express

Тарифи

Новини партнерів

Будь ласка рекомендуйте

Інформація

Центральний офіс:

вулиця Червонозаводська, 7,
місто Київ, 03062

Зателефонувати:

+380 44 222-80-24

+380 94 710-13-23

Графік роботи:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний

Головна Про компанію Новини Правила Тарифи Калькулятор Офіси Документи Трекінг Викликати кур'єра Контакти

Кур'єрська доставка документів і вантажів з України до Москви, Росія, Російська Федерація


Міжнародна кур'єрська експрес доставка документів і вантажів з України, Києва до Москви, Росія, Російська Федерація

Кур'єрська служба доставки Primavera Express пропонує Вашій увазі міжнародну експрес-доставку документів, кореспонденції, малогабаритних вантажів з України, Києва, Донецька, Львова та інших міст до Москви, Росія, Російська Федерація.

Наша компанія здійснює міжнародну строкову експрес доставку документів, посилок і вантажів з України до Москви, Росія, Російська Федерація від дверей до дверей з рук в руки.

З нашою допомогою Ви відправите з України до Москви, Росія, Російська Федерація документи, зразки, подарунки своїм друзям, близьким і знайомим.

Відмінною рисою нашої компанії є термін виконання Вашого доручення з доставки міжнародного відправлення, який складає від 1 до 2 днів у режимі експрес доставки, а також від 4 до 6 днів у режимі стандартної доставки.

Користуючись нашими послугами, Ви економите свій час.

Ознайомитися з тарифами по міжнародній доставці з України, Києва до Москви, Росія, Російська Федерація в режимі експрес Ви можете тут, а в режимі стандартної доставки на цій сторінці.Послуги з експрес доставки документів з України, Києва, Донецька, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Харкова та інших міст до Москви, Росія, Російська Федерація, особливості доставки документів з України до Москви, Росія, Російська Федерація

Послуги з кур'єрської доставки з України до Москви, Росія, Російська Федерація

Наша компанія забезпечить на високому рівні послуги з доставки Вашої особистої кореспонденції або документів Вашої фірми з України, Києва, Донецька, Львова, Дніпропетровська, Одеси, Харкова та інших міст до Москви, Росія, Російська Федерація.

Особливості строкової кур'єрської експрес-доставки листів з України до Москви, Росія, Російська Федерація

Доставка листів і посилок з України, Києва до Москви, Росія, Російська Федерація є одним з пріоритетних напрямків роботи Кур'єрської служби доставки Primavera Express.

Ви шукаєте кур'єра, кур'єрську службу для доставки своїх документів з України до Москви, Росія, Російська Федерація?

Якщо вам необхідний кур'єр, кур'єрська служба для доставки вантажів, посилок, документів з України до Москви, Росія, Російська Федерація, ви можете звернутися за телефонами або електронною поштою office@primavera-express.net Менеджери Кур'єрської служби доставки Прімавера Експрес дадуть відповідь на Ваші запитання.

Замовити у нас доставку документів з України до Москви, Росія, Російська Федерація дуже просто, можете зробити це прямо зараз!

Приходьте, телефонуйте, замовляйте.

Ми раді Вам завжди!Кур'єрська служба доставки Primavera Express

адреса: вулиця Червонозаводська, будинок 7, офіс 35, місто Киев, 03062, Україна

телефони: +380 44 222-80-24, +380 94 710-13-23; e-mail: office@primavera-express.net, web-site: www.primavera-express.net